Ester Vasserman: tervendav vestlus selgelttajumise abil; energeetiline korrastus; konstellatsioon. 
Tel: 56 626 757, e-post: ester.vasserman@eesti.ee

Julia Rootsi: refleksoloogia (ka rasedate refleksoloogiline massaaž), hiina detox kõhumassaaž, ravimassaaž, marma teraapia, biosünergia. 
Tel: 56 620 201, e-post: juliarootsi@gmail.com

Evelin Vahtra (end. Veismann): kristalliteraapia, kristallvalgusvoodi.
Tel: 56 355 499, e-post: kuldenergiatuba@gmail.com

Ülle Karjane: psühholoogiline nõustamine ja holistiline teraapia. TRE; tantramassaaž. 
Tel: 51 59 572, e-post: ylle.tre@gmail.com

Katrin Varang: Silbow-Boweni teraapia, ravimassaaž, lingammassaaž, lümfimassaaž, TRE, füsioteraapia.
Tel: 50 29 005, e-post: sacher@hot.ee

Tea Vesik: rännakud; üldmassaaž; refleksoloogia; konstellatsioon.
Tel: 55 668 866, e-post: tea.vesik@gmail.com

Anti Kesamaa: tantramassaaž, energeetiline massaaž, energiablokeeringutest vabastamine.
Tel: 56 951 323, e-post: anti@tantramaailm.ee

Janika Sipsaka: refleksoloogia täiskasvanutele. Refleksoloogiline massaaž beebidele koolikuvalude korral.
Tel: 52 42 727, e-post: janika.sipsaka@gmail.com

Reelika Rohtmaa: Šivananda jooga õpetaja: grupi- ja individuaalsed tunnid.
Tel: 55 677 613, e-post: reelika.rohtmaa@gmail.com

Rikka Toman: seksuaalterapeut, Lingami- ja Yonimassaaži era- ja grupikoolitused.
Tel: 55 524 448, e-post: rikka.toman@hotmail.com