Ester Vasserman: tervendav vestlus selgelttajumise abil; energeetiline korrastus; konstellatsioon. 
Tel: 56 626 757, e-post: ester.vasserman@eesti.ee

Julia Rootsi: refleksoloogia (ka beebide ja rasedate refleksoloogiline massaaž); Tai jalamassaaž; Hiina detox kõhumassaaž; peamassaaž ja üldmassaaž; ravimassaaž.
Tel: 56 620 201, e-post:
 juliarootsi@gmail.com

 Evelin Ilves-LeppAccess Bars, Access MTVSS, Access Energetic Facelift seansid; Reiki lähi- ja kaugseansid; tantramassaaž, lomi-lomi massaaž; psühhosomaatiline massaaž.
Tel: 56 659 288, e-post: evelinilveslepp@gmail.com

Tiiu Kuusik: meedium-tervendaja. Eraseansid, kus kõrgema juhendusena tuuakse vastuseid olukordade kohta elus, suhete, hingetasandi kokkulepete jne kohta; lahkunud hingede vahendamine.
Tel: 58 210 890

Kadri Ilvesteraapilise sidekoe- e vastupanuvenituse eraseansid ja rühmatreeningud, MER-massaaž.
e-post: kadriilves@gmail.com

Evelin Veismann: kristalliteraapia eraseansid.
Tel: 56 355 499, e-post evelinveismann@gmail.com

Ülle Karjane: psühholoogiline nõustamine ja holistiline teraapia. TRE; tantramassaaž. 
Tel: 51 59 572, e-post: ylle.tre@gmail.com

Pirja Kullama: EFT (Emotional Freedom Techniques), metameditsiiniline konsultatsioon.
Tel: 56 357 517, e-post: pirjakullama@gmail.com

Mai Vahtrik: klassikaline massaaž.
e-post: maivahtrik@hotmail.com

Kairi Kits: transpersonaalne hüpno- ja psühhoteraapia; bioresonantsdiagnostika; grupid: trummirännakud, konstellatsioon, kohalolu treening.
Tel: 50 69 630, e-post: kairi@santtey.ee

Tea Vesik: rännakud; üldmassaaž; refleksoloogia; konstellatsioon.
Tel: 55 668 866, e-post: tea.vesik@gmail.com

Anti Kesamaa: tantramassaaž, energeetiline massaaž, energiablokeeringutest vabastamine.
Tel: 56 951 323, e-post: anti@tantramaailm.ee

Kristel T. Kaljulaid: inglikaartide lugemine ja õpitoad; lingami- ja yonimassaaži paari- ja grupikoolitused; holistiline teraapia.
Tel: 56 498 714, e-post: kristel@kaljulaid.ee

Katrin Teelahk: Silbow-Boweni teraapia, ravimassaaž, lingammassaaž, lümfimassaaž, TRE, füsioteraapia.
Tel: 50 29 005, e-post: sacher@hot.ee

Kristi Uudeväli: kristalliteraapia eraseansid koostöös ingellike energiatega ja inglisõnumitega. 
E-post: kristi.uudevali@gmail.com

Janika Sipsaka: refleksoloogia täiskasvanutele. Refleksoloogiline massaaž beebidele koolikuvalude korral.
Tel: 52 42 727, e-post: janika.sipsaka@gmail.com

Iren Laidma: sünninõustaja. Sünnituseks ettevalmistavad individuaaltunnid ja grupid; TRE. 
Tel: 51 08 718, e-post: irenlaidma@gmail.com

Rikka Toman: seksuaalterapeut, Lingami- ja Yonimassaaži era- ja grupikoolitused.
Tel: 55 524 448, e-post: rikka.toman@hotmail.com

Inga Ebber: Kristalliteraapia; reiki.
Tel: 52 07 553, e-post: ingainger@hot.ee

Reelika Rohtmaa: Šivananda jooga õpetaja: grupi- ja individuaalsed tunnid.
Tel: 55 677 613, e-post: reelika.rohtmaa@gmail.com

Jaana Saar: transpersonaalne hüpno- ja psühhoteraapia; Access Bars; konstellatsioon.
Tel:  52 00 108, e-post: jaana@santtey.ee

Sille Saarepuu: Silbow-Boweni kehatehnika.
Tel: 50 46 822, e-post: sille.saarepuu@gmail.com

Sven Truupõld: Lomi-Lomi massaaž, tantramassaaž.
Tel: 6 325 111 , e-post: sven@yoni.ee

Piret Kärner: klassikaline ja küünlavahaga massaaž.
Tel: 55 693 990, e-post: piret.karner@gmail.com

Kristel Kaiva: Aroomteraapia; kristallireiki.
Tel: 53 420 111, e-post: kristel.kaiva@gmail.com

Vicky: astroloogiline nõustamine; tšakrate avamine, tasakaalustamine; India pea- ja näomassaaž champi; õlavöötme ja kaelamassaaž; Shiro Pichu. Vicky räägib natuke eesti, palju inglise ja hindi keelt.
Tel: 58 440 061, e-post indiaMassaaz@gmail.comhinnakiri