Jätkame refleksoloogia teemaliste töötubadega Rahulolus.

Lisainfo ja registreerumine: juliarootsi@gmail.com

Kas oled tähele pannud, et Su keha suhtleb Sinuga igapäevaselt?

Valutavad või kehvasti toimivad elundkonnad ja kehapinnal olevad sünnimärgid, tüükad, täpid ja laigud on sügaval peidus olevate elundite energiahäire sõnumid. See on keel, mille abil keha räägib enda elustiilist, harjumustest ja paljust muust, millest sõltub füüsilise keha tervis ja eluiga. Sageli ei oska inimene oma keha märke lugeda ja nendele õigel ajal reageerida. Pigem haaratakse järjekordse tableti järele, kuna siis kaob valu ja enesetunne korraks paraneb. Aga kas valuga kaob ka probleem, mis on selle valu põhjustanud? Sugugi mitte! Probleem aina süveneb ja mida kauem Sa seda eitad, surudes valu valuvaigistite abil maha, seda kaugemale lased sel haigusseisundil areneda.

Refleksoloogia töötubades õpid oma keha sõnumeid lugema ja analüüsima, et saavutada paremat kontakti iseendaga. Muutud teadlikumaks, enesekindlamaks ning oskad edaspidi aidata ennast ja lähedasi erinevate seisundite puhul.

Töötubades osalema on oodatud kõik huvilised, kes soovivad saavutada paremat kontakti oma kehaga ning saada teadlikumaks kehas toimuvate protsesside osas. Varasemad teadmised antud valdkonnas pole kohustuslikud, huvi teema vastu on eeldatav.

Selga pane palun mugavad riided, et oleks lihtne jalalabad paljaks võtta ja neid uurima asuda. Vajaduse korral on kohapeal võimalik jalgu pesta. Materjalid on hinna sees, kirjutusvahendid on kohapeal olemas.

Lisainfo ja registreerumine: juliarootsi@gmail.com