Hingeväli (tuntud ka konstellatsiooni nime all) aitab meil näha erinevaid olukordi hingetasandil. Seal joonistub välja tõde, mis on natuke või palju sügavamal kui pealispind, millele inimesed enamasti pidama jäävad. Hingeväljalt saad vastused küsimustele, mis Sind juba ammu on huvitanud, kuid pea meeles, et uus info võib tekitada ka uusi küsimusi. Pole midagi, see ongi arengutee – uutele küsimustele saad ju jälle vastuseid otsida ja leida!

Hingevälja tehnika toob inimestele nähtavale tavapäraselt mõistmatu ja igapäevaselt nähtamatu info “siin ja praegu” hetkes. Väli on erapooletu ja aus ning sellel on tervendav mõju igaühele, kes väljale astub.

Hingeväli luuakse teiste inimeste kaudu, kes esindavad Sinu olukorras sisalduvaid isikuid ja teisi aspekte (töö, tervis, valu, siht, armastus, seksuaalsus, raha, tulevik, lahendus jne jne). Hingevälja viib läbi kogenud juhendaja, kes koos Sinuga kõike jälgib, esitab küsimusi ja otsustab, kuidas kõige efektiivsemalt vastuseid kätte saada.

Igaüks võib osaleda Hingevälja üritustel, mingit eelnevat kogemust ega oskust selleks vaja ei ole. Meid võib kutsuda ka enda seltskonda lühikesi hingeväljasid tegema või tellida eraseanss, kus kogu tähelepanu on 1,5 tundi ainult Sinul.

Kuidas kujunes nimeks Hingeväli? Kuna konstellatsioon on pikk, võõrkeelne ja keeruline hääldada, lisaks ei anna aimu, millega on tegu (tõlkes tähendab tähtkuju), siis tekkis soov leida eestikeelne lühike, kuid selge sõna. Kuna põhitöö toimub väljal ja hingetasandil, siis saigi need kaks sõna ühendatud ja lühendatud Hingeväljaks.

Teksti koostasid Ester Vasserman ja Kaisa Järve.