Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja üks levinuim massaažiliik, mis baseerub rootsi massaažil. Seda tehakse nii õliga kui ka kuivalt. Vastavalt kliendi soovile ja vajadustele võib teha nii kogu keha massaaži kui ka valitud kehaosadele. Klassikaline massaaž aktiviseerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Vastunäidustused:
Pahaloomulised kasvajad, traumad, põletikulised haigused, südame-, neeru- ja maksapuudulikkus, liiga madal või kõrge vererõhk, nakkus-, naha- ja kilpnäärmehaigused.
 
Massaaž toob kaasa järgnevaid muutusi:
suureneb vere- ja lümfiringvool (st süsinikdioksiid, lämmastikujäägid ja vesi eemaldatakse ja uued toitained ning värske hapnik saavad rakkudesse tulla)
eemaldab blokeeringud energiakanalitest
leevendab stressi, mis põhjustab enamuse haigustest
leevendab pea-, kukla-, kaela- ja seljavalu
leevendab ainevahetuse ja seedimisprobleeme
leevendab unetust
ravib närvidest ja vereringeprobleemidest tekkinud hädasid
stimuleerib lümfivoolu, mille tulemusena eemaldatakse kehast mürk- ja jääkaineid
stimuleerib immuunsüsteemi.

Peale massaaži on soovitav juua tavalisemast rohkem vett või teed, sest see soodustab jääkainete väljaviimist organismist; hoiduma peaks alkoholi joomisest ja füüsilisest koormusest samal päeval. Puhka! Kui sa askeldad palju ja teed pingutust nõudvaid harjutusi, siis ei saa sa ravist täit kasu.

Peale seanssi võivad ilmneda:
unisus, lühiajaline uimasus
higistamine
külma- ja kuumahood
peavalu
tihe urineerimine
vajadus rohkem magada
vajadus rohkem juua
ajutine isu kaotus või suurenemine
emotsionaalne vabanemine – naer ja nutt.
NB! Sümptomid viitavad sellele, et keha on hakanud tervenemise nimel tööle.